Sizin link burada

Avropa Liqasında III tur həyəcanı - CƏDVƏL

Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsində III turun oyunları keçiriləcək. Apasport.az saytının məlumatına görə, 12 qrupda yer alan 48 komanda növbəti matçlarına çıxacaqlar.

 

Tura Qazaxıstanda start veriləcək. “Astana” “Makkabi” ilə üz-üzə gələcək. A qrupunun digər matçında “Vilyareal” “Slaviya” ilə qarşılaşacaq.

 

İlk iki oyunda maksimum nəticə göstərən “Arsenal” “Srvena Zvezda” səfərinə yollanacaq.

 

Türkiyə təmsilçisi “Konyaspor” isə “Zalsburq”u qəbul edəcək. Qardaş ölkənin digər komandası “Başakşəhər” isə “Hoffenhaym”la Almaniyada oynayacaq.

 

“Everton” “Lion” matçı da maraqla gözlənilir.

 

Avropa Liqası

Qrup mərhələsi

III tur, 19 oktyabr

 

G qrupu

 

21:00. “Hapoel” – “Styaua”

21:00. “Luqano” – “Viktoriya”

 

 

1.

Styaua

2

2

0

0

5-1

6

2.

Viktoriya

2

1

0

1

3-4

3

3.

Hapoel

2

1

0

1

3-4

3

4.

Luqano

2

0

0

2

2-4

0

 

H qrupu

 

21:00. BATE – “Köln”

21:00. “Srvena Zvezda” – “Arsenal”

 

 

1.

Arsenal

2

2

0

0

7-3

6

2.

Srevana Zvezda

2

1

1

0

2-1

4

3.

BATE

2

0

1

1

3-5

1

4.

Köln

2

0

0

2

1-4

0

 

 

İ qrupu

 

21:00. “Konyaspor” – “Zalsburq”

21:00. “Marsel” – “Gimaraynş”

 

 

1.

Zalsburq

2

1

1

0

2-1

4

2.

Marsel

2

1

0

1

1-1

3

3.

Konyaspor

2

1

0

1

2-2

3

4.

Gimaraynş

2

0

1

1

2-3

1

 

J qrupu

 

21:00. “Ostersun” – “Atletik”

21:00. “Zarya” – “Herta”

 

 

1.

Ostersun

2

2

0

0

3-0

6

2.

Zarya

2

1

0

1

1-2

3

3.

Herta

2

0

1

1

0-1

1

4.

Atletik

2

0

1

1

0-1

1

 

K qrupu

 

21:00. “Nitsa” – “Latsio”

21:00. “Sulte Veragem” – “Vitess”

 

 

1.

Nitsa

2

2

0

0

8-1

6

2.

Latsio

2

2

0

0

5-2

6

3.

Vitess

2

0

0

2

2-6

0

4.

Sulte Veragem

2

0

0

2

1-7

0

 

L qrupu

 

21:00. “Vardar” – “Real Sosyedad”

21:00. “Zenit” – “Rosenborq”

 

 

1.

Zenit

2

2

0

0

8-1

6

2.

Real Sosyedad

2

1

0

1

5-3

3

3.

Rusenborq

2

1

0

1

3-5

3

4.

Vardar

2

0

0

2

1-8

0

 

A qrupu

 

19:00. “Astana” – “Makkabi”

23:05. “Vilyareal” – “Slaviya”

 

 

1.

Vilyareal

2

1

1

0

3-1

4

2.

Slaviya

2

1

1

0

2-1

4

3.

Makkabi 

2

0

1

1

0-1

1

4.

Astana

2

0

1

1

2-4

1

 

B qrupu

 

23:05. “Dinamo” – “Yanq Boys”

23:05. “Skenderbeu” – “Partizan”

 

1.

Dinamo K

2

2

0

0

6-3

6

2.

Yanq Boyz

2

0

2

0

2-2

2

3.

Partizan

2

0

1

1

3-4

1

4.

Skenderbeu

2

0

1

1

2-4

1

 

C qrupu

 

23:05. “Braqa” – “Ludoqorets”

23:05. “Hoffenhaym” – “Başakşəhər”

 

1.

Braqa

2

2

0

0

4-2

6

2.

Lüdoqorets

2

1

1

0

2-1

4

3.

Başakşəhər

2

0

1

1

1-2

1

4.

Hoffenhaym

2

0

0

2

2-4

0

 

D qrupu

 

23:05. “Milan” – AEK

23:05. “Austriya” – “Riyeka”

 

 

1.

Milan

2

2

0

0

8-3

6

2.

AEK

2

1

1

0

4-3

4

3.

Austria

2

0

1

1

3-7

1

4.

Riyeka

2

0

0

2

3-5

0

 

E qrupu

 

23:05. “Atalanta” – “Apollon”

23:05. “Everton” – “Lion”

 

1.

Atalanta

2

1

1

0

4-1

4

2.

Lion

2

0

2

0

2-2

2

3.

Apollon

2

0

2

0

3-3

2

4.

Everton

2

0

1

1

2-5

1

 

F qrupu

 

23:05. “Şerif” – “Lokomotiv”

23:05. “Zlin” – “Kopenhagen”

 

1.

LokomotivBu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsində III turun oyunları keçiriləcək. Apasport.az saytının məlumatına görə, 12 qrupda yer alan 48 komanda növbəti matçlarına çıxacaqlar.

 

Tura Qazaxıstanda start veriləcək. “Astana” “Makkabi” ilə üz-üzə gələcək. A qrupunun digər matçında “Vilyareal” “Slaviya” ilə qarşılaşacaq.

 

İlk iki oyunda maksimum nəticə göstərən “Arsenal” “Srvena Zvezda” səfərinə yollanacaq.

 

Türkiyə təmsilçisi “Konyaspor” isə “Zalsburq”u qəbul edəcək. Qardaş ölkənin digər komandası “Başakşəhər” isə “Hoffenhaym”la Almaniyada oynayacaq.

 

“Everton” “Lion” matçı da maraqla gözlənilir.

 

Avropa Liqası

Qrup mərhələsi

III tur, 19 oktyabr

 

G qrupu

 

21:00. “Hapoel” – “Styaua”

21:00. “Luqano” – “Viktoriya”

 

 

1.

Styaua

2

2

0

0

5-1

6

2.

Viktoriya

2

1

0

1

3-4

3

3.

Hapoel

2

1

0

1

3-4

3

4.

Luqano

2

0

0

2

2-4

0

 

H qrupu

 

21:00. BATE – “Köln”

21:00. “Srvena Zvezda” – “Arsenal”

 

 

1.

Arsenal

2

2

0

0

7-3

6

2.

Srevana Zvezda

2

1

1

0

2-1

4

3.

BATE

2

0

1

1

3-5

1

4.

Köln

2

0

0

2

1-4

0

 

 

İ qrupu

 

21:00. “Konyaspor” – “Zalsburq”

21:00. “Marsel” – “Gimaraynş”

 

 

1.

Zalsburq

2

1

1

0

2-1

4

2.

Marsel

2

1

0

1

1-1

3

3.

Konyaspor

2

1

0

1

2-2

3

4.

Gimaraynş

2

0

1

1

2-3

1

 

J qrupu

 

21:00. “Ostersun” – “Atletik”

21:00. “Zarya” – “Herta”

 

 

1.

Ostersun

2

2

0

0

3-0

6

2.

Zarya

2

1

0

1

1-2

3

3.

Herta

2

0

1

1

0-1

1

4.

Atletik

2

0

1

1

0-1

1

 

K qrupu

 

21:00. “Nitsa” – “Latsio”

21:00. “Sulte Veragem” – “Vitess”

 

 

1.

Nitsa

2

2

0

0

8-1

6

2.

Latsio

2

2

0

0

5-2

6

3.

Vitess

2

0

0

2

2-6

0

4.

Sulte Veragem

2

0

0

2

1-7

0

 

L qrupu

 

21:00. “Vardar” – “Real Sosyedad”

21:00. “Zenit” – “Rosenborq”

 

 

1.

Zenit

2

2

0

0

8-1

6

2.

Real Sosyedad

2

1

0

1

5-3

3

3.

Rusenborq

2

1

0

1

3-5

3

4.

Vardar

2

0

0

2

1-8

0

 

A qrupu

 

19:00. “Astana” – “Makkabi”

23:05. “Vilyareal” – “Slaviya”

 

 

1.

Vilyareal

2

1

1

0

3-1

4

2.

Slaviya

2

1

1

0

2-1

4

3.

Makkabi 

2

0

1

1

0-1

1

4.

Astana

2

0

1

1

2-4

1

 

B qrupu

 

23:05. “Dinamo” – “Yanq Boys”

23:05. “Skenderbeu” – “Partizan”

 

1.

Dinamo K

2

2

0

0

6-3

6

2.

Yanq Boyz

2

0

2

0

2-2

2

3.

Partizan

2

0

1

1

3-4

1

4.

Skenderbeu

2

0

1

1

2-4

1

 

C qrupu

 

23:05. “Braqa” – “Ludoqorets”

23:05. “Hoffenhaym” – “Başakşəhər”

 

1.

Braqa

2

2

0

0

4-2

6

2.

Lüdoqorets

2

1

1

0

2-1

4

3.

Başakşəhər

2

0

1

1

1-2

1

4.

Hoffenhaym

2

0

0

2

2-4

0

 

D qrupu

 

23:05. “Milan” – AEK

23:05. “Austriya” – “Riyeka”

 

 

1.

Milan

2

2

0

0

8-3

6

2.

AEK

2

1

1

0

4-3

4

3.

Austria

2

0

1

1

3-7

1

4.

Riyeka

2

0

0

2

3-5

0

 

E qrupu

 

23:05. “Atalanta” – “Apollon”

23:05. “Everton” – “Lion”

 

1.

Atalanta

2

1

1

0

4-1

4

2.

Lion

2

0

2

0

2-2

2

3.

Apollon

2

0

2

0

3-3

2

4.

Everton

2

0

1

1

2-5

1

 

F qrupu

 

23:05. “Şerif” – “Lokomotiv”

23:05. “Zlin” – “Kopenhagen”

 

1.

Lokomotiv

2

1

1

0

3-0

4

2.

Kopenhagen

2

0

2

0

0-0

2

3.

Şerif

2

0

2

0

0-0

2

4.

Zlin

2

0

1

1

0-3

1

2

1

1

0

3-0

4

2.

Kopenhagen

2

0

2

0

0-0

2

3.

Şerif

2

0

2

0

0-0

2

4.

Zlin

2

0

1

1

0-3

1

 

LENT

22 Noyabr 2017

Digər xəbərlər >>>